SATINALMA REHBERİ

Aradığım ürüne en kolay nasıl ulaşabilirim? 

- Sitemizin içerisinde mevcut olan site içi arama motorumuzdan, aradığınız ürünün sadece birkaç harfini arama penceresine yazıp 'Ara' tuşuna basmanız yeterli olacaktır. Böylece aradığınız ürüne hızlı bir şekilde erişmiş olacaksınız. 

Veya üst menü ‘den ilgilendiğiniz ana kategori ve alt kategoriler vasıtası ile aramış olduğunuz ürünü bulabilirsiniz

Siparişimi verdim şimdi ne yapmalıyım? 

- Sitemizde siparişlerinizi Banka Havalesi, Kredi Kartı ve Kapıda Ödeme seçenekleri ile verebilirsiniz. 

-Banka havalesi ile vermiş olduğunuz siparişlerde, size belirtilen banka hesap numaralarından herhangi birine 3 iş günü içinde ödeme yapmanız gerekmektedir.

- Kredi kartı ile vermiş olduğunuz siparişlerde herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. e-mail adresinize siparişinizin durumu ile ilgili bilgiler ulaşacaktır. Ya da müşteri hizmetlerimiz sizi telefon / e-mail yolu ile bilgilendireceklerdir.

Yaptığım alışverişlerde teslimat şekilleri nasıldır? 

- Siparişini verdiğiniz ve ödemesini yaptığınız ürünler en geç 3 iş günü içinde MNG Kargoya teslim edilecektir. Özel durumlarda müşteri hizmetlerimizi arayarak siparişlerinizi İstanbul’daki mağazamızdan teslim alabilirsiniz.

Alışveriş yapmak için kredi kartı bilgilerimi girmek zorunda mıyım? 

- Sitemizden Banka Havalesi, Kredi Kartı veya Kapıda Ödeme yoluyla alışveriş yapabilirsiniz.

İnternet sitemizde yapacağınız her alışveriş %100 güvenlidir. 128 bit’lik SSL (Secure Socket Layer) güvenliği içerisinde kredi kartı numaranızı sizin dışınızda kimse görüntüleyemez, ulaşamaz. Kredi kartı numaranızı girdiğiniz anda numaranıza ait bilgiler şifrelenerek bankaya gönderilir. Firmamız dahil olmak üzere üçüncü şahıslar tarafından bilgilerinizin görüntülenmesi veya ulaşılması mümkün değildir. Kart bilgileriniz sadece siz ve banka arasındadır. Sitemizde kullanılan bankaların 3D güvenlik sistemi sayesinde cep telefonunuza gelen şifre olmadan kartınızdan tahsilat yapılması mümkün değildir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR